A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 244

MPO - starptautiskie pārvadājumi, kravu piegāde, kravu ekspedīcija, transporta pārvadājumi
LAIPNI LŪDZAM !
 PAR MUMS

MPO tika nodibināts 1998.gadā kā loģistikas uzņēmums, kas specializējas kravu pārvadāšanā Baltijas un NVS valstu teritorijā. Laika gaitā kompānijas veiksmīga rīcība un klientu uzticība ļāvusi mums būtiski paplašināt darbību gan uz Austrumiem, gan arī uz Rietumiem.

Patlaban mēs ar savu autotransportu veicam starptautiskos pārvadājumus pa visu Eiropas teritoriju – no Pireneju pussalas līdz Urāliem. Kravu ekspedīciju ar musdienīgām kravu mašīnām veic pieredzējuši un punktuāli šoferi ar atbilstošu profesionālo sertifikātu.

Viena no mūsu uzņēmuma prioritātēm ir kravu piegāde postpadomju teritorijā, proti, Baltijas un NVS valstīs, kā arī Krievijā.
Ne bez lepnuma atzīmēsim, ka pieredze, kas iegūta transporta pārvadājumu sfērā, jau sen ļāvusi mums pārveidot kravu piegāes procesu par pakalpojumu ar minimāliem apgrūtinājumiem mūsu klientiem. Starptautisko kravu pārvadājumu un ar tiem saistīto pakalpojumu līmenis MPO ir visai augsts. Jūsu kravas apjomam, tilpumam, gabarītiem un citām īpatnībām nav nozīmes – mums ir svarīgi, lai piegāde notiktu laikā.

Jāuzsver, ka starptautiskiem autotransporta parvadājumiem ir vesela virkne priekšrocību salīdzinājumā ar citiem kravu pārvadājumu veidiem. Būtiskākās priekšrocības ir, pirmkārt, elastīgākā maršruta plānošana, un, otrkārt, iespēja nepieciešamības gadījumā mainīt maršruta plānu. Turklāt, kravas pārvadāšana ar autotransportu nodrošina nepārtrauktu kravas uzrauzību un novērošanu. Kā vēl vienu nozīmīgu faktoru kravu pārvadāšanas jomā var minēt autotransporta neatkarību no dzelzceļiem, kas ļauj veikt kravas ekspedīciju bez kavējumiem.

Mūsu kompānijas rīcībā esošie lielas celtspējas transporta līdzekļi, ka arī vilcēji, iekrāvēji un refrižeratori ļaus īstenot jebkādu projektu neatkarīgi no tā sarežģītības. Ja kravas piegādes procesam būs nepieciešams visaptverošs pasākumu plāns, tad mēs šādu plānu izstrādāsim un veiksmīgi īstenosim.

Mūsu speciālisti ar prieku atbildēs uz jūsu jautājumiem, atradīs un piedāvās jums optimālu variantu kravas piegādei jebkurā kontinentālās Eiropas stūrītī!